شرایط و قوانین

مدیرتل تمام تلاش خود را برای حفظ اطلاعات شخصی مخاطبان انجام می‌دهد .

مدیرتل خدمات فعلی را به همان شکلی که هست و بدون هرگونه تعهدی ارائه می‌کند. تعهد مدیرتل در مورد قطع‌نشدن خدمات، خالی از اشکال بودن آن، رفع فوری اشکالات يا تطابق آن با نيازهای خاص کاربران، در حدود قوانین و عرف رایج تجارت الکترونیک و نه بیش از آن خواهد بود.

با استناد به ماده ۷۴ قانون تجارت الکترونیک مصوب ۱۳۸۲/۱۰/۱۷ مجلس شورای اسلامی و با عنایت به اینکه سرویس مدیرتل مصداق بستر مبادلات الکترونیکی صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده کاربران است.

مدیرتل تابع کلیه قوانین موضوعه کشور به خصوص قانون تجارت الکترونیک است لذا نقض هر رفتاری که متضمن نقض هریک از قوانین کشور باشد مجرمانه تلقی میگردد و قابل پیگیری است.

کاربران مجاز به انتشار اطلاعات طبقه‌بندی‌شده‌ مملکتی، اطلاعات محرمانه‌ اشخاص حقیقی و حقوقی ديگر، مطالب نفرت‌آميز، غيراخلاقی، خلاف موازین قانونی کشور و مجموعاً محتوای نامناسب از طریق مدیرتل نیستند.

تخلف کاربران حقیقی یا حقوقی از هریک از قوانین مدیرتل، که در سند تفاهم هنگام ثبت‌ نام آن را پذیرفته‌اند، بنا به صلاح‌دید مدیران مدیرتل می‌تواند موجب ارسال اخطار کتبی، قطع موقت دسترسی و یا قطع دائمی دسترسی شود. کاربران در هنگام عضویت پذیرفته‌اند که فعالیت آنها از طریق سرویس مدیرتل باید بر اساس ضوابط خاص عضویت و فعالیت شخص حقیقی یا حقوقی در مدیرتل انجام پذیرد.

بعد از یک بار ارسال اخطار به کاربر، در صورت مشاهده دوباره خطا دسترسی کاربر به‌طور موقت برای یک هفته قطع خواهد شد و در صورت تخلف دوباره از قوانین مدیرتل، دسترسی کاربر برای همیشه قطع خواهد شد. بدیهی‌ست با توجه به شرایط تخلف، ممکن است این تصمیمات یا زمان‌بندی‌ها متفاوت باشند و گاهی ممکن است دسترسی کاربری بعد از اولین خطا به‌طور دائم قطع شود.

استفاده از همه خدمات مدیرتل به‌منزله پدیرش تمامی شرایط و مقررات این متن است. آخرین نسخه این متن همواره در دسترس خواهد بود. هر زمانی که با این شرایط یا اصلاحات و تغییراتی که (با اطلاع‌رسانی به کاربران) در آن ایجاد می‌شود موافق نیستید، فوراً عضویت خود را در مدیرتل لغو کنید.

این تفاهم‌نامه یک سند رسمی متعلق به مدیرتل و همه حقوق انتشار آن محفوظ است. آخرین تغییرات و به‌روزرسانی این سند، به‌صورت اطلاعیه در مدیرتل منتشر خواهد شد و مدیرتل مسئولیتی در قبال ادعای بی‌اطلاعی شما از این تغییرات نخواهد داشت.

تماس با ما

شرکت تجارت گستر مهرنگار کویر با نام تجاری مدیرتل
آدرس:یزد-مهریز-میدان شهید صدوقی-ابتدای بلوار هفتم تیر
تماس با ما
شماره تماس : 09900890900
شماره تماس : 03532520900
شماره فکس : 02143854342
@ModireTel :آی دی تلگرام
ModirTel[@]gmail.com :آدرس ایمیل
قوانین و مقررات